21 wrzesień 2021, wtorek 23:17
Kalendarze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 stycznia 2021 12:18

Drodzy Rodzice.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku 2021 mamy propozycję pracy graficzno-użytkowej dla wszystkich chętnych dzieci, które znajdą czas na wykonanie tego zadania podczas trwających już ferii zimowych. Nasza koleżanka przygotowała karty kalendarza, które można pobrać poniżej w wersji pdf. Karty nie mają pięknych zdjęć, czy rysunków tematycznych związanych z porą roku, wydarzeniami z danego miesiąca, wspomnieniami czy planami. Liczymy na dziecięcą kreatywność, która wypełni te puste miejsca. Może być to zadanie dla dzieci rozłożone na poszczególne dni ferii? A może, jak wpadną w wir pracy, to wykonają niejeden kalendarz, a kilka?

Myślimy, że takie własnoręcznie wykonane kalendarze mogą być doskonałym prezentem dla najbliższych, a także stać się wygodnymi planerami dla rodzinnych wydarzeń. Życzymy dobrej, wspólnej zabawy i udanego wypoczynku w czasie ferii.

Wszystkich chętnych, którzy zechcą podzielić się efektami pracy dzieci prosimy o nadsyłanie zdjęć ozdobionych już kart z kalendarza, które w miarę możliwości umieścimy na naszej stronie internetowej, oczywiście z imieniem autora, pierwszą literą nazwiska i wiekiem (np. Andrzej S., lat 5). Rozumiemy, że nadesłanie takiego zdjęcia pracy jest równocześnie zgodą Państwa na jej publikację.

Karty do pobrania w formacie pdf: STYCZEŃ, LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ, PAŻDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ

Adres naszej poczty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: wtorek, 05 stycznia 2021 00:53