16 październik 2021, sobota 14:12
Komunikat Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 maja 2020 10:09

KOMUNIKAT

dotyczący pracy Porani Psychologiczno - Pedagogicznej w Człuchowie od 4 maja 2020 roku

Szanowni Państwo

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 roku Dz.U.2020 poz.781 od 4 maja 2020 roku pracownicy PP-P w Człuchowie powracają do pracy stacjonarnej.

Wznawiamy działalność m.in. w zakresie badań diagnostycznych na potrzeby Zespołów Orzekających Poradni oraz badań gotowości szkolnej. Spotkania w Poradni będą umawiane telefonicznie.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, w dniu przybycia na wyznaczone badania, prosimy by dziecko/uczeń był zdrowy (nie przebywa na kwarantannie, nie miał kontaktu z osobą poddaną kwarantannie), posiadał maseczkę, rękawiczki oraz długopis. Dotyczy to również rodzica /opiekuna.

Ponadto proponujemy Państwu wsparcie specjalistów w formie zdalnej (telefonicznie, mailowo lub on- line) od poniedziałku do piątku.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa osób przebywających na terenie PP-P, dziecko/uczeń zgłasza się tylko z jednym rodzicem/opiekunem.

W trosce o Państwa zdrowie przygotowujemy placówkę do bezpiecznego korzystania z naszych usług w okresie trwania epidemii.


Wkrótce opublikujemy procedury obowiązujące w Poradni w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.


Poprawiony: poniedziałek, 04 maja 2020 15:36