21 listopad 2017, wtorek 11:11
„Logopedia rysunkiem prezentowana” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Meyer   
poniedziałek, 21 grudnia 2015 13:09

I Powiatowy Konkurs Logopedyczny

„Logopedia rysunkiem prezentowana”

już za nami!!!

W roku szkolnym 2015/2016 z inicjatywy dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Człuchowie, pani Marzeny Kroplewskiej, odbył się I Powiatowy Konkurs Logopedyczny "Logopedia rysunkiem prezentowana".

Konkurs skierowany był do uczniów II i III klas szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie pracy plastycznej, zawierającej elementy związane z tematyką logopedyczną.

Celem konkursu było:

  • rozwijanie kreatywności uczniów,
  • zainteresowanie uczniów, rodziców, opiekunów, nauczycieli tematyką logopedyczną,
  • urozmaicenie codziennych zajęć logopedycznych.

Konkurs cieszył się dużą popularnością.

 

Prace plastyczne, które otrzymały statuetki
Do dnia 27 listopada 2015 roku wpłynęły 53 prace plastyczne z następujących szkół:
  • Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa w Czarnem,
  • Szkoła Podstawowa w Uniechowie,
  • Szkoła Podstawowa w Wyczechach,
  • Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy,
  • Zespół Szkół w Rzeczenicy, Szkoła Filialna w Pieniężnicy
  • Szkoła Podstawowa w Rychnowach.

W dniu 8 grudnia 2015 roku prace konkursowe zostały ocenione przez jury w składzie:

  • Joanna Bondarenko – instruktor ds. plastyki w MDK w Człuchowie - przewodnicząca Jury
  • Joanna Dzwonkowska-Gurdak – logopeda w PP-P w Człuchowie - członek Jury
  • Marzena Kroplewska – dyrektor i logopeda w PP-P w Człuchowie - członek Jury

W wyniku burzliwych obrad, mając na uwadze przede wszystkim samodzielność pracy oraz zawarte w pracy elementy związane z tematyką logopedyczną, jury zdecydowało o przyznaniu statuetek i medali.

Statuetki otrzymali:

  1. Paulina Adamczyk – I miejsce (SP Rychnowy – opiekun p. Gabriela Ziatyk)
  2. Karol Patalas – II miejsce (SP Wyczechy – opiekun p. Katarzyna Ginter)
  3. Wiktoria Bieniek - III miejsce (ZS, SP Czarne – opiekun p. Barbara Herchel)

Medale otrzymali:

  1. Michalina Gozdek (SP Pieniężnica)
  2. Bartosz Jaruga (SP Wyczechy)
  3. Oliwia Karmańska (SP Czarne)
  4. Zofia Leszczyńska (SP Rzeczenica)
  5. Franciszek Majkowski (SP Uniechów)
  6. Natalia Romańczyk (SP Rychnowy)
  7. Jakub Romańczyk (SP Rychnowy)
  8. Joanna Turzyńska (SP Rychnowy)

 

GRATULUJEMY LAUREATOM

i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, uczniom i nauczycielom,

za zaangażowanie się i wspólną zabawę!!!

 

Zapraszamy do GALERII WYRÓŻNIONYCH PRAC

Logopedia rysunkiem prezentowana”

Poprawiony: wtorek, 17 stycznia 2017 22:45